Peshkimi Lojra Ocean Mbretin 3 Plus Aquaman Realm

Përshkrim i shkurtër:

vështirësi përmirësuar që arrin Niveli 50

Lojë e gjuetarit të peshkut me fitime të larta

Të konfigurohet si një lojë 2 ~ 10 lojtar

High Quality 3D Graphics me karaktere më shumë Peshku

 

Detail Product

Produkt Tags

Peshkimi Lojra Ocean Mbretin 3 Plus Aquaman Realm

How to Play Fishing Games Ocean King3 Plus Aquaman Realm

Qëllimi i lojës është që lojtarët të përdorin armët dhe tre mjediset e saj - normale, përshpejtuar dhe synoni për objektivin - të kapni sa më shumë peshk të jetë e mundur brenda afatit kohor të lojës.

In fish casino Game Ocean King3 Plus Aquaman Realm there are different fishes to catch, të gjitha këto vlejnë vlera të ndryshme pikësh. Lojtarët rrisin rezultatet e pikëve të tyre sipas numrit dhe vlerës së peshkut që kapin gjatë lojërave.

Mbreti kryesor i Oqeanit Plus: Aquaman Realm gameplay is layered with features and mini games. Këto janë të rëndësishme për t'u përdorur pasi ato u japin lojtarëve një shans më të lartë për të fituar më shumë pikë dhe nga ana tjetër, potenciali për të fituar më shumë fitime.

Features

The features in Fishing Games Ocean King3 Plus Aquaman Realm include:

Aquaman – bos

When the Aquaman is caught and 2 Aquamans attacks will help the player catch as many fish as possible.

Mara – bos

Catching the Mara can attack in a wide explosion.

Trident – Boss

Catching the Trident can rotate to attack all the fish in the sea.

Phoenix – bos

When a player catches Phoenix swarms of phoenix will fly across to catch everything on the screen.

Mermaid - Shef

Kapja e Mermaidit mund të thërrasë tetë valë të Mermaids për të sulmuar të gjithë peshqit në det.

Kjo ju jep një shans për të shumëfishuar fitoren tuaj.

Smash Hammer Gaforrja

Kapja e një Crab Smash Smash shoots rrufe poshtë dhe në ekran duke vrarë karaktere që fluturojnë përreth.

Gaforrja Super Bombë

Kapja e një Gaforre Bombë do të shkaktojë sulmin me zinxhir bombe në një shpërthim të gjerë.

Kjo mund t'i japë lojtarëve një shans për të ndihmuar në kapjen e peshkut brenda.


Gaforrja me lazer

Ju do të merrni një goditje duke përdorur një rreze lazer për një kohë të kufizuar.

Gaforrja e thyer

Kur një Crab Breaking Drill është kapur ajo zjarret stërvitje, duke depërtuar në zonë dhe mund të ketë një shans për të kapur peshk.

Stërvitja shpërthen pas një kohe, dhe gjithashtu mund të ju jap një shans për të kapur peshk brenda rrezes së shpërthimit.

Gaforrja e ruletave

Ruleta e Artë është një lojë bonus. Ju shtypni butonin SHOOT për të ndaluar ruletën.

Sa më i madh numri i ruletës, aq më i lartë është rezultati.

Certifikatat

R&D Office

Fishing Games Listë

paketim & dorëzim

Koha e dërgimit : 3 ditë nëpërmjet DHL

FAQ

Q: Product warranty ?

A: Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do të rregullojmë ose zëvendësojmë çdo produkt që është i dëmtuar për shkak të defektit të prodhuesit. Kur kontaktoni mbështetje teknike me pyetje mbi garancinë, ju lutemi jepni numrin serial të produktit, në mënyrë që të konfirmojmë datën e blerjes.

Bordet e Lojërave: 12 garanci muaji nga data e blerjes.

Q: A mund ta rregulloj lojën ose kabinetin e vet?

A: i sigurt, ju lutemi na tregoni idenë dhe ne do ta bëjmë atë për ju. Dhe t'ju ofrojë shërbim softuerik.

Q: Sa është koha e dorëzimit?

A: Në përgjithësi është 1 ~ 3 ditë(komplete loje)/5~ 7 ditë(Kabineti) nëse mallrat janë në magazinë. ose është 5 ~ 7 ditë nëse mallrat nuk janë në magazinë, është sipas sasisë.

Q: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës ?

A: Pagesa me tela, Western Union, Unionpay dhe Pagesa në Alibaba( kartat e kreditit të pranuara )

pagesë<= 5000USD, 100% paraprakisht. pagesë>= 5000USD, 50% T / T paraprakisht ,bilanci para dërgesës.
Nëse keni një pyetje tjetër, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI